Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-17, 14:03   #1092
kikunga
Zadomowienie
 
Avatar kikunga
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 998
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Mogą byc od odżywki, mogą od czegoś innego (uderzyłaś/przycisnęłaś za mocno płytkę). Mi też czasem wyskoczą takie pojedyncze drzazgi, a Eveline nie używam Jeśli masz wątpliwości - odstaw odżywkę.

Genialne Takie soczyste, mniam, jak jakieś kwaśne owocki z cukrem!

A o kim chcesz pisać i co? Dajesz Zaraz coś wymyślimy

---------- Dopisano o 14:44 ---------- Poprzedni post napisano o 14:40 ----------


Nie chcę niczego nrzucac ani się wymądrzać, ale tym mONdrym komentatorom wystarczy powiedzieć: to mój brat, czym od razu zamkniesz im niewyparzone buzie Moim zdaniem kolor lakieru do paznokci nie ma tu nic do rzeczy

Pokuszę się o stwierdzenie, że taki lakier nie istnieje :x Bez przesady to nie farba olejna. No i pomalowanie jedną warstwą takiej bombki raz na trzy dni nawet, nie zajmuje więcej niż 10 minut
Ehh te stare lampucery i tak nie wierzą zaś mój brat potrafi być wredny na tyle by do mnie tak mówić.

Mi malowanie paznokci razem ze schnięciem ze dwie godziny zajmuje,mam wyjątkowy talent do niszczenia ich i zawsze muszę zmywać bo dotknę albo coś i tylko się wkurzam.
Może kiedyś się nauczę w kilka minut


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Będzie dobrze i tego się trzymajmy!"
kikunga jest offline Zgłoś do moderatora