Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-11-11, 14:52   #1818
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny podczytuję was od niedawna, w sumie zaczęło się od miniatur burberry w Sephorze .

A teraz mam dylemat.. Kusicie oczekiwaniem na boxa w S. i nie wiem co robić. Ostatnie moje okolice oczu są bardzo podrażnione i w planach mam zakup jakiegoś. Albo kupię clinique zestaw za 99 zł z maskarą, mini kremem pod oczy i mini płynem do demakijażu, albo krem z tołpy, ten 35+ bodajże nawilżający (bo tam też są próbki ). W D. z polskich marek nie zainteresował mnie żaden kremik . Albo 3 opcja czekać na boxa i się obkupić
Poczekałabym na boxa, a z drugiej strony jeśli chodzi o krem pod oczy to dla mnie ostatnio tylko i wyłącznie Eternal Gold z Organique. Clinique u mnie sie np nie sprawdził

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Rozmawiacie tak o dekoracjach świątecznych, że aż chcę, aby święta przyszły jeszcze szybciej uwielbiam ten klimat

Dziewczyny, tak w ogóle nie wiem jak można mieć takiego pecha... nie dość, że w sierpniu skręciłam kostkę (już śmigam, teraz nauka chodzenia na szpilkach ) tak wczoraj późnym wieczorem jakoś niefortunnie się potknęłam na podwórku i potłukłam łokieć i to prawy! boli jak nie wiem co... byłam na rtg i wszystko ok, ale przez opuchliznę nie umiem ruszać ręką i dostałam L4... a dopiero co zaczęłam nową pracę - kierownik chyba mnie wyklnie
Bidulka Zdrówka

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Moja rada: zaczekac na Boxa, ale w miedzyczasie przejsc sie do Sephory i Douglasa i poprosic o probki Mnie na przyklad All About Eyes bardzo mocno uczula, dlatego warto sie upewnic, ze bedzie ok
O dokładnie, mnie AAE nie uczulil, ale nie sprawdził się u mnie ani krem ani roll on

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
jeżeli Ci się nie spieszy aż tak to poczekaj na boxa a krem pod oczy polecam Estee ANR lub Revitalizing Supreme fajnie nawilżają i nie podrażniają
O te też polecam no i Organique oczywiście
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora