Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-30, 21:02   #980
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Zaraz tu zejdę że stresu!

---------- Dopisano o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:57 ----------

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Jesli chodzi o wkladki - to ja zawsze bede polecac hormonalne, bo sa po prostu lepsze ale niestety drozsze.
Wkladka zwykla po pierwsze moze nasilac miesiaczki, az do krwotocznych , po drugie czesciej indukuje stany zapalne w miednicy -- ostatnio czesto widuje ropnie jajowodow wlasnie na wkladkach niehormonalnych, no i najwazniejsze ryzyko ciazy wieksze niz na wkladce hormonalnej
Jesli chodzi o hormonalna to obecnie jest wybor w srod 3: oryginalna Mirena 5 lat, Jaydess na 3 lata polecana nierodkom lub kobietom z mala macica ( chociaz to jest dyskusyjne), i Levosert - generyk Mireny jednak firma ma na razie rejestracje na 3 lata, w przyszlym roku ma byc na 5 lat.
Wiem ze wiele kobiet boi sie wkladki hormonalnej bo tycie i bole glowy i zle samopoczucie jednak nie wierze w to ze kobiety zle sie czuja na wkladce hormonalnej poniewaz lewonorgestrel zawarty we wkladce dziala praktycznie tylko w macicy. oczywiscie niewielka ilosc wchlonie sie do krazenia ale sa to ilosci znikome.
Drugi urok tej wkladki to brak miesiaczki lub jej znaczne ograniczenie do plamien.

Ja mam Mirene zalozona od 5 lat, wyjmuje w tym roku i zakladam nastepna. nie mam miesiaczek. polecam
Oooo to się dowiedziałam nowych rzeczy, dzięki za podzielenie się wiedzą
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora