Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wypadające rzęsy. WĄTEK ZBIORCZY.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-11-04, 12:17   #99
levante
Zadomowienie
 
Avatar levante
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: bogha ceatha
Wiadomości: 1 996
Dot.: Wypadające rzęsy /wątek zbiorczy/

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Wyrywają ci kilka rzęs i włosków z brwi pęsetą. Brzmi groźnie Podobno nie powinno boleć, chociaż mnie bolało, bo rzęsy mocno mi siedziały i nie chciały wyjść. A same z siebie to wyłażą jak z masła
Dzięki za info. Oczywiście to dermatolog funduje taką przyjemność?

Cytat:
Napisane przez ViVian66 Pokaż wiadomość
ja byłam dzisiaj u dermatologa, bo chciałam zeby mi cos pomógł i poradził na te moje nieszczęsne rzęsy. I wiecie co ? powiedziała mi tylko żeby nie malowała często tuszem i że ona nie może stwierdzić co mi jest :/ zapisała mi zielone tabletki Inneov (które jak przed chwilą sprawdziłam kosztują 70zł :/ ) i tyle sie dowiedziałam. Jestem zniesmaczona. Co wy sądzicie o tych tabletkach- starsznie drogie są wg mnie a nie wiem czy skuteczne. One zawierają jakiś hormon ?
Jeden z wątków o Inneov -
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...99#post7527399
Osobiście chwalę sobie ten specyfik, ale używałam go pod kątem włosów na głowie (tam pomaga), jeśli chodzi o rzęsy nie zaobserwowałam poprawy związanej z jego działaniem. Przypuszczam, że dla samego podreperowania rzęs nie warto go kupować, zwłaszcza, że efekt daje sie zauważyć dopiero po 3miesiącach stosowania (3opakowania). Polecam odżywkę Talika oraz tańszą z Oriflamu, są bardzo dobre.
Cytat:
Napisane przez trucizna007 Pokaż wiadomość
ja bym na razie tyle kasy nie wydawała...
co do olejku rycynowego - moim zdaniem jest paskudny,
nie działa i jakoś mi oczy podrażnia, olejek dostaje
się do oczu..

chcę was ostrzec - nie stosujcie Deffine-A-Lash,
jeśli w ogóle chcecie mieć rzęsy !

i łatwo wam mówić - nie malujcie się.. jestem kobietką, chcę
być pewną własnego piękna
Dzięki za ostrzeżenie.
levante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując