Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamuśki styczniowo-lutowe 2009 - wielkie odchudzanie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-04-10, 23:28   #82
Kryszynka9008
Raczkowanie
 
Avatar Kryszynka9008
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 420
GG do Kryszynka9008
Dot.: Mamuśki styczniowo-lutowe 2009 - wielkie odchudzanie

Ehh.. Z ta waga to faktycznie jest cos nie halo. Moja również stoi w miejscu i niby przytylam 3 kg bo pokazuje mi 71,ale bylam doslownie przed @ wiec mysle ze to jej sprawka

Margo-to normalne .. Rozstepy nawet glebokie znikaja w trakcie masazu a sa fioletowe bo sa nowe z biegiem czasu zaczna sie robic perlowe.Ja uzywam od tygodnia Ziaji Rebuild krem na rozstepy i nie chce zapeszac ale chyba dziala Te najmniejsze zaczely znikac Codziennie peeling szorstka gabka na celuliit i nawet skura sie zrobila anapieta

Krolowa-No to sobie nie pozalowalas ja bylam na 8 i 2 dni nie dalam sie dotknac (tez nowe solarium) Tyle ze turbo. To uwiez wiem co czulas

Kellysss-Bidulka z Ciebie :P u mnie wrecz przeciwnie moge jesc slodycze tonami i nie wiem czemu od tego nie tyje!Jak bylam nastolatka to jadlam naprawde mase slodyczy i chipsow a wiecznie mialam niedowage conajmniej 10 kg.Ostatnio znalazlam bilans jak mialam 14 lat to wazylam 38kg przy wzroscie 155cm.Ahh ile ja bym dala za takie BmI ZA to nie przepadam za Słodyczami od czasu ciąży. Ale nie umiem opaietac sie od kebabów i hamburgerow a to mnie tuczy Baaaardzo
__________________
NIUNIEK
24.o1.2oo9 r
21.o8.2o1o r. Oficjalnie powiedziałam "Tak"
I Serca mam znów Dwa 18.o3.2oo14
Kryszynka9008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując