Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sikanie kobiet w miejscach "publicznych"
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-28, 18:32   #1
martaaa88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 2
Cool

Sikanie kobiet w miejscach "publicznych"


Witam. Mam na imię Marta, mam 24 lata. Jakiś czas temu trafiłam w sieci na filmik zatytułowany "HOW TO PISS IN PUBLIC: For Women", czyli krótki 'poradnik' dla kobiet, jak mogą załatwić swoją potrzebę fizjologiczną, gdy nie ma w pobliżu toalety. Oto on: http://www.youtube.com/watch?v=gxgN22yP1sQ

Przeglądając zagraniczne (najczęściej amerykańskie blogi, fora) można natrafić na zdjęcia czy filmiki, jak kobiety/dziewczyny po prostu sikają na ulicach, w krzakach, na jakichś klatkach schodowych, czy parkingach lub innych dziwnych miejscach, które w Polsce byłyby nie do pomyślenia. Dla nich taki filmik może wydać się śmieszny, a nawet przydatny, bo zdarza im się wykonywać takie czynności.

A jak jest w Polsce? Spotkać siusiającą kobietę to nie lada rzadkość. Wiadomo, że jakaś "pijana małolata" w weekend nocną porą może się przytrafić, ale nie jest to regułą. Poza tym, na pewno Wam też zdarzyło się parę razy sikać w jakimś nietypowym miejscu. Ja bardzo się krępuje i unikam takich sytuacji, ale przykładowo kiedyś po prostu musiałam załatwić swoją potrzebę za śmietnikami w pewnym małym mieście. Ale nie pochwalam takich zachowań.

Cóż, przejdźmy do meritum. Jak myślicie, czy ktoś odważy się zrobić polską wersję tego filmiku? Co w ogóle myślicie na temat kobiet, które oddają mocz "w mieście"? Spotkałyście się kiedyś takim widokiem? A może Wam przydarzyła się taka sytuacja?

Zapraszam do dyskusji, bo temat wydaje się ciekawy.
martaaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując