Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-10-05, 21:09   #2853
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Dawno mnie tu nie było Jakiś czas moja cera wyglądała przyzwoicie, ale teraz znów coś świruje Nie mam juz co prawda gul, ale dużo zaskórników i takich małych czerwonych punkcików(czyżby jakieś podrażnienie?).Nie wiem sama co już zrobić ze swoją skórą:/

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:43 ----------

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Przychylam się do twojej opinii. Zaskórników tak naprawdę nie widać z daleka. Co innego z ohydny cystami, których bie da się niczym zakryć.Zostają na twarzy przez wiele dni, potem po zagojeniu są blizny, które goją się latami.I nie przesadzam-po gulach które miałam w zimie w zeszłym roku mam sine ślady do tej pory.

---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Mi także na cysty pomógl metronidazol, ale na zwykły trądzik okazał się nieskuteczny.

---------- Dopisano o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Amiszonowa Pokaż wiadomość
Czesc tak się włączę do dyskusji bo od paru lat mam problem z tradzikiem. Opis: typowa kaszka + czerwone krosty które są dość głęboko pod skóra + ogromne glebooooko podskorne cysty problem jest na całej twarzy i czasami na dekolcie. Prawie nigdy nie mam małych krostek z biała koncowka tylko właśnie takie glebsze. Byłam u 3 dermatologow, zapisywali epiduo, zindaclin, stosowalam różne sera (serum), mascie bez recepty i na recepte, wydalam miliony na cetaphile, larocheposaye, vichy itp. Nawet naturalne kosmetyki z bu nie robia żadnej różnicy. A antybiotykow nie chcą mi przepisac "bo nie ma takiej potrzeby" :/ jasne, powinnam się jeszcze z 5 lat pomeczyc z tragiczna cera bo nie ma takiej potrzeby...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Też to przechodziłam.Polecam metronidazol w tabletkach, tylko trzeba znaleźć lekarza który ma olej w głowie i ci go przepisze.
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora