Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Guerlain - kolorówka, część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-11-18, 11:51   #2811
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Byłam wyleczona z nowych kulek. Niestety z niewiadomych względów nastąpił nagły nawrót choroby i ... nowe kulki (w tym AŻ 2 czerwone) są już u mnie . Podejrzewam, że zadziałał owczy pęd, względnie to, że kulki okazały się być towarem dość deficytowym, co mnie dodatkowo nakręca.
Używam od 2 dni. Nakładam na całą twarz. Widzę wyraźne drobinki na twarzy, ale to raczej iskrzenie, niż brokat. Zaskoczeniem jest to, że kulki nie wzmagają nadmiernie świecenia się (tego się bałam najbardziej), aczkolwiek zobaczymy, jak będzie dalej. Na razie jestem zadowolona.
mam to samo na asosie tysz - nic na mnie nie dziala tak jak swiadomosc, ze czegos jest malo i jest prawie wyprzedane jestem beznadziejna w tym - tak jak do czegos moge byc neutralnie nastawiona to "low stock" sprawia, ze wlacza mi sie szał dziki, a "out of stock" - tu pragnienie posiadania tego sięga juz zenitu
kulek jeszcze nie mam tzn tych - bo mam resztkę pszczółek i pucci
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja mam tylko dwie


Ja tam macham pędzlem po wszystkim. Najpierw nakładam podkład, potem korektor, brązer, róż, rozświetlacz, sypki puder, na koniec omiatam twarz kulkami i finito.
ja tez kulki na koniec
ilios jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując