Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - własny depilator laserowy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-05-17, 09:58   #879
blax5
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 221
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez premio Pokaż wiadomość
Dziewczynki ja śledziłam ten wątek niejednokrotnie. Bardziej się zagłębiłam pod koniec 2014. I przekonałyście mnie co do HPL. Chodziłam do salonu na IPL i efekty były, ale jednak cudów nie ma i po 3 miesiącach zabiegów zaczęły odrastać, słabsze... ale jednak
Po przeanalizowaniu opinii na wizażu i zagranicznych forach wybrałam Silkn - mam wersję 65000 błysków kupioną w TK-Market - wybrałam, bo ma dużą powierzchnię naświetlenia i dobrą opinię oraz kupiłam laser TRIA Hair Removal Precision w Douglasie - to laser, nie ipl- z obu jestem zadowolona - używam ich od końca stycznia. Działają skutecznie. Na początku co tydzień Tria na dwie partie ciała(paszki i bikini) i na nóżki Silkn. Silkn na poziomie 5 - czuć troszkę ciepło, a laser Tria na poziomie 3 czyli max. i to niestety boli-parzy...ale da się znieść - schładzam powierzchnię ciała przed każdym strzałem. Tanio nie było, ale powiedzmy, że niedługo się zwróci....w porównaniu do salonu -> oszczędzam czas i jestem niezależna - co najważniejsze.
Wg. mnie mogę polecić oba, bo u mnie się sprawdziły - jednak wiadomo, każdy ma inny próg wytrzymałości i inne włoski
Jak ktoś ma jakieś pytania, chętnie pomogę.
Pozdrawiam
A czym się różnią domowe maszyny IPL(np. Philips Lumea) od HPL(Silk'n SensEpil XL)? To jest to samo czy niekoniecznie?

I potrafi mi ktoś powiedzieć jaka jest moc Remington IPL? Bo nie mogę nigdzie znaleźć

Edytowane przez blax5
Czas edycji: 2015-05-17 o 11:18
blax5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując