Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Okularnik mniej atrakcyjny?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-10-31, 16:48   #1631
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez anka1892 Pokaż wiadomość
na wstępie szczerze zaznaczę, że nie czytałam całego wątku i tak mam już wadę wzroku, więc staram się ograniczać patrzenie w kompa ;p (ale mi to nie wychodzi).
Z tego powodu chętnie wybaczymy

Nie zamieściłaś zdjęcia w okularach en face, z boku wydają się trochę za szerokie, ale to może być tylko kwestia ujęcia, znamy to z autopsji... Masz cieniutkie szkła, więc w przyszłości możesz zrobić sobie okulary bez oprawek, które są mało widoczne.

A tak serio, to masz bardzo ładną buzię, cerę, kształt nosa, włosy i ślicznie wykrojone usta. Jestem beznadziejna w sprawach urodowych, ale widzę, że jesteś "plastyczna", więc wiele odsłon będzie Ci pasować. Możesz umieścić się na Metamorfozach (polecam) i zobaczysz, że dziewczyny znajdą dla Ciebie tysiąc pomysłów, które będą skrajnie różne, ale i tak trafione! Ładnie Ci w asymetrycznym upięciu grzywki i w falach, pasują Ci nasycone kolory. Z drugiej strony, pewnie świetnie wyglądałabyś w krótszym, prostym cięciu do ucha i ciemniejszym kolorze, jak i w miodowym blondzie i burzy loczków. Dlatego też niczego konkretnego Ci nie polecę, możesz poszaleć i często zmieniać image

Uwagę od okularów możesz odwracać pokręconymi włosami, wyrazistą biżuterią (zwisające, kolorowe kolczyki zamiast nudnych perełek do wtykania) czy kierując spojrzenia z oczu na usta, np. kolorowy błyszczyk. Nie musisz uważać przy makijażu, bo zarówno szkła, jak i ramki masz cienkie.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując