Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj tutaj
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-15, 11:28   #324
rinoa_woman
Wtajemniczenie
 
Avatar rinoa_woman
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 413
GG do rinoa_woman
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Cześć dziewczyny!
Chciałabym Was prosić o radę, pomoc w doborze kremu na dzień. Mam cerę mieszaną, choć zauważyłam że z wiekiem moja cera ma bardziej skłonność do bycia suchą(moja mama ma suchą więc może to sprawa genów), obecnie jestem przed 30stką, nie chodzę w makijażu na co dzień więc nie musi to być krem współgrający z podkładem, szukam czegoś koniecznie z filtrem gdyż mój obecny krem go nie posiada, czego nie zauważyłam :/ głównie zależy mi na tym żeby matowił skórę i chronił przed słońcem no i dobrze nawilżał i żeby po nałożeniu nie mieć wrażenia ściągniętej/piekącej skóry, najchętniej coś z drogerii tzn w drogeryjnej cenie, nie stać mnie na ekskluzywne kosmetyki po 100zł i więcej za słoiczek do tej pory używałam różnych kremów - testowałam olay, dr eris, garnier, a nawet ziaję ale jeszcze nie znalazłam tego jedynego.
rinoa_woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując