Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-05-25, 10:04   #2769
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
Hej

Jeju, ale mnie ostatnio zmiotlo.
Moj organizm postanowil pojsc w slady Korah ;-) : okres (u mnie zawsze dlugi-tydzien, i bardzo bolesny), plus zapalenie oskrzeli z goraczka, plus chore rowniez na zapalenie oskrzeli 3letnie dziecko, z 40stopniowa goraczka, plus to,ze wtedy TZ byl na kilkudniowym wyjezdzie, a nikogo innego, by chociazby nam przyniosl chleb nie mam.. no, mam dosc, jestem okrutnie zmeczona. ;-)

Korah- w moich rossach na pewno niestety nie ma tego serum.


Co do picia- ja bardzo lubie, czysta wode, herbaty, domowe soki, wode z cytryna, owoce. Ale zadnego wplywu na jakosc cery nie zauwazylam. ;-)


Polecacie cos z rossa apropo tej promocji na pielegnacje twarzy?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ojej, współczuję, wiem co to znaczy, wracaj prędko do zdrowia. Pij dużo płynów Ja to chociaż miałam pomoc mamy, bo mieszkamy w jednym mieście, ugotowała, przywiozła i pomagała dziecku w odrabianiu lekcji.

Ja posłałam dzisiaj mamę do rossa, bo i tak się wybiera, żeby mi kupiła któryś aktywator Avy, a jak nie będzie to serum Tołpy hydrativ, mówiła, że jakiś olejek slim Evree do ciała, że niby wyszczuplający jest w ładnej promocji Poza tym godne uwagi są produkty Ava Ecolinea i Ava ecogarden oraz wody termalne Caramance, których u mnie nie ma.
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2015-05-25 o 21:19
Korah jest offline Zgłoś do moderatora