Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy kiedyś - włosy teraz.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-05, 20:46   #7
201801220933
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 690
Dot.: Włosy kiedyś - włosy teraz.

Witam. Otóż muszę Ci powiedzieć, ze miałam dokladnie ten sam problem, ok 3 klasy gimnazjum moje włosy zaczęły marnieć i wypadać ( z przyczyn, których pozwole sobie nie wymieniać), sama się temu przysłużyłam.
Przedtem, jako dziecko miałam naprawdę grube i geste, ciemne włosy. Wiele osób je chwaliło, łącznie z fryzjerkami. Byłam naprawde dumna z mojej szopy.
Ale... no własnie, w trzeciej gimnazjum moje włosy w 5 miesiecy zamieniły się w kilka strąków zwisajacych na plecach, mniej wiecej połowa wypadła, a te które zostały były tak zniszczone, ze ich konce były dosłownie białe.
W tym czasie pisałam już na wizażu, ale w innych działach forum.
Gdy widok moich włosów doprowadzał mnie już do płaczu odwiedziłam ten oto dział.
Na początku cały boom informacji.
Pierwsze co zrobilam to zamówiłam olejek Amla, kupiłam szczotkę z naturalnego włosia (która mam do teraz). Zaczęłam też łykać Merz Special (o tym później). Pierwsze efekty zobaczyłam po pół roku i gdybym do teraz o nie tak dbała, a przede wszystkim jadła (!) pewnie w tej chwili mogłabym przeczesać palcami bujną czuprynę. Niestety moje problemy, z których wynikał zły stan włosów się pogłębiały. Na prostą wyszłam ok pól roku temu.

Edytowane przez 201801220933
Czas edycji: 2011-12-05 o 21:07
201801220933 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując