Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-02-28, 18:37   #1139
jadzia_jadzia
Raczkowanie
 
Avatar jadzia_jadzia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 389
GG do jadzia_jadzia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
świetna ta woda z rossa
koniecznie muszę jej poszukać!
O tak. To już moja druga butla. A wersja "bez niczego" ma chyba jeszcze większą pojemność..chyba ze 350 ml..

Cytat:
Napisane przez PiegiNaNosie Pokaż wiadomość
Wklejam mój zbiór,część dostałam a część kupiłam ,wiem bałagan na zdjęciach dziś mi doszło zamówienie z eco esthetique,dorzucili gratis paczuszkę chusteczek nawilżonych dla dzieci i dwie próbki.
Hohoho...ileż fajnych rzeczy

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
To mnie teraz zainteresowałaś tą wodą. Ciekawe czy w moim rossie jest. Ile kosztuje? Miałaś jeszcze inne wersje?
Yhym..kosztuje 29,90 za 300 ml (wersja z różą i wersja z rumiankiem) i jeszcze jest wersja saute - 350 ml za taką samą cenę. Miałam wcześniej właśnie wersję z różą, ale wg mnie obydwie pachną (?) identycznie. Zapach nie przypomina róży, jeżeli już to taką zielepachę zwiędłą. Woda jest w spreyu pod cisnieniem, jest bardzo wydajna. Stosuję ją do zwilżania glinek, pod oleje i w celu łagodzenia podraznień.
jadzia_jadzia jest offline Zgłoś do moderatora