Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wygraj udział w warsztatach DIY z Red Lipstick Monster!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-11-17, 20:22   #32
Mundurowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1
Dot.: Wygraj udział w warsztatach DIY z Red Lipstick Monster!

Witam serdecznie.
Pierwszym moim pomysłem jest balsam do ust z cukru i malin.
Proporcja 2:1
Wystarczą nam 4 łyżki cukru oraz 2 łyżki soku z cytryny.
Taką proporcję mieszamy ze sobą.
Sam cukier działa na nasze usta nasilająco. Dodatkowe maliny sprawiają ze nasze usta są gładkie.

Drugi "kosmetyk" to olej kokosowy.
Wystarczy wymieszać 2 łyżki oleju z łyżka soku z cytryny.
Taka mieszanka nadaje się na odzywke do włosów suchych i łamliwych oraz jako maszeczka na uporczywy trądzik. Jej zastosowanie działa także na łamliwe paznokcie.

Jako odżywka do włosów: na umyte mokre włosy. Nałożyć mieszankę i wetrzec we włosy. Wystarczą 2godziny stosowania przez 2 tygodnie a pojawią się efekty.

Na trądzik: należy nanieść na twarz jako maszeczke. Podtrzymać około 15 minut i splukac bierzaca woda.

Na paznokcie: mieszankę przełożyć do miseczki a następnie natrzec na skórę rąk. Same paznokcie należy za nużyć w mieszance na około 5 min. Efekty pojawiają się juz po tygodniu regularnego stosowania.

I ostatni mój pomysł to soda oczyszczona + cytryna.
W proporcji 2:1.
Taka mieszanka dziala duzo lepiej niz zwykla pasta do zebów. Nalezy naniesc ja na szczoteczke I umyc nasze zabki. Efekt pojawia side juz po pierwszym zastosowaniu.

Mama nadzieje ze moje pomysly wam sie spodobaja. Zycze wszystkim milego wieczoru.

Niestety nice moge zamiescic zdjec. Pojawia sie blad.
Mundurowa jest offline Zgłoś do moderatora