Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Debiut na MM :)
Wątek: Debiut na MM :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-11, 18:22   #12
Madziulek_91
Raczkowanie
 
Avatar Madziulek_91
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 384
Dot.: Debiut na MM :)

Cytat:
Napisane przez Fuzelka Pokaż wiadomość
Podoba mi się, taki słodki i delikatny. Ale może bez tej kreseczki na dole, bo trochę nie pasuje według mnie. Albo może cieńszą. I czekam na kolejne makijaże
Rozumiem Dziękuję za opinię

---------- Dopisano o 19:14 ---------- Poprzedni post napisano o 19:06 ----------

Cytat:
Napisane przez kobri Pokaż wiadomość
Hello , widzę, że masz taki sam biały cień, ja go nie cierpię makijaż wg mnie ok na początek, rzeczywiście, wydaje mi się, że kolorystycznie dolna kreska coś nie ten teges, preferowałabym sam granacik na dolnej, szkoda, że oczek nie odsłoniłaś przy otwartych ślepiach możesz wstawiać zdjęcia samych oczu, będzie ok kolejna piękna twarz, och jak Cie tu przerobią to kolejna modelka wyjdzie : D
A ja nawet lubię ten cień
Dziękuję za opinię Ja modelką? Och.. marzenie!

---------- Dopisano o 19:17 ---------- Poprzedni post napisano o 19:14 ----------

Cytat:
Napisane przez ssylvkaa Pokaż wiadomość
Konturowanie twarzy dodasz, zrobisz wyrazniejsze fotki i pokazesz nam kolejne makijaze i widze zee mamy kolejną zdolną Wizazanke
Dziękuję ślicznie Staram się ćwiczyć, by być choć w części tak dobrą jak Wy A konturować twarz dopiero się uczę, więc na razie wstawiłam makijaż beż, ale następnym razem będzie z

---------- Dopisano o 19:20 ---------- Poprzedni post napisano o 19:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Mloda Pokaż wiadomość
Witaj na MM

Tak jak pisaly dziewczyny niewyrazne zdjecie troche utrudniaja ocene, ale widze tu chyba całkiem ładne cieniowane. Niemniej cien na górze moze byc troche wyzej wyciagniety bo przy otwartych oczach efekt sie gubi i zostaje tylko mocna kreska na dole.
Brakuje modelowania buzi, ale to szczegół.

Debiut zdecydowanie udany
Czekam na kolejne makijaze
Miło słyszeć, że to był udany debiut Dziękuję za radę, następnym razem wcielę ją w życie

---------- Dopisano o 19:22 ---------- Poprzedni post napisano o 19:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
Witaj

Makijazyk bardzo mi się podoba jest subtelny, ale z nutką kolorów, ładnie zblendowany tylko odsłaniaj brewki, bo nie widać dokąd jest pociągnięty cień

czekam na kolejne odsłony
Dziękuuuuję Cieszę się, ze się podoba
A brwi zasłonięte, bo grzywa była za długa, ale już ma odpowiednią długość Także następnym razem powinno być dobrze
Madziulek_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując