Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-20, 00:13   #105
villheroin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 15
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cześć Nigdy nie frasował mnie problem "typu urody", ponieważ mój makijaż przeważnie jest szczątkowy, a kolory ubrań wybieram takie, jakie mi się podobają. Chciałabym jednak zmienić kolor włosów i wprowadzić do mojego życia jakieś nowe kolorowe kosmetyki, bo ileż można malować się jedynie błyszczykiem i tuszem Trochę poczytałam o typach kolorystycznych oraz przeglądnęłam wypowiedzi koleżanek-wizażanek i mam wrażenie, że nie jestem typem "jednolitym". Postaram się opisać moją sytuację jak najdokładniej.

1. Jak się opalasz - szybko, najpierw na czerwono, bardzo szybko brązowieję, odcień opalenizny jest orzechowy i bardzo długo się utrzymuje


2. Kolor oczu - tęczówka raczej ciemna szaro-niebieska, występują jaśniejsze żółtawe, zielonkawe plamki, wyraźna obwódka tęczówki, białka oczu niebieskawe. Moje brwi są o jeden odcień jaśniejsze od włosów, rzęsy ciemniejsze.


3. Piegi - brak


4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Mam jasną cerę. Zauważyłam, że odcień mojej skóry jest żółtawy. Nie jakiś niezdrowo żółty, ale jeśli porównuję z kimś kolor skóry, zawsze widać, że jestem bardziej żółta. Rumienię się rzadko, na czerwono.


5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Jasny, mysi brąz z jaśniejszymi, złotawymi refleksami na kosmykach przy twarzy. Moje włosy mocno się rozjaśniają od słońca.


6. Kolor ust-pośredni między jasnym, a ciemnym, różowy.


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Czuję się dobrze w nasyconej czerwieni, w fioletach, w intensywnych odcieniach różu, w liliowym, w przydymionych różach i fioletach, w turkusowym, w bieli.

Źle wyglądam w brązach i w pomarańczowym.

8. Czy pasuje ci czysta biel i czysta czerń. Czuję się dobrze w bieli oraz w czerni. Lubię też odcień granatu, nie pasują mi raczej szarości.


9. Czy pasują ci kolory jaskrawe i intensywne, czyste? Tak! Dobrze wyglądam w bakłażanowym, w jaskrawym różu, soczystej czerwieni czy w cytrynowożółtym.

10. Czy pasują ci kolory szarawe, zgaszone? Tak! Bardzo dobrze się czuję w zgaszonych fioletach i różach.


11. Czy pasują ci raczej kolory ciepłe czy zimne, czy może jedne i drugie? Jak bardzo ciepłe, jak bardzo zimne? Co ze złotem i srebrem?
Uważam, że jednak lepiej wyglądam w chłodnych kolorach. Unikam złota i srebra, ciężko mi stwierdzić.

12. Czy kolory możesz zestawiać bardzo kontrastowo? Raczej tak. Dobrze wyglądam w paskach, drobnych kropkach i we wzorach kwiatowych. Wzory geometryczne, czy ciapki bardzo mnie przytłaczają.
villheroin jest offline Zgłoś do moderatora