Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-21, 12:11   #116
imaginacja93
Raczkowanie
 
Avatar imaginacja93
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warmia i Mazury :)
Wiadomości: 241
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
właściwie to jestem prawie pewna, że we wszystkich kolorach źle wyglądam. Po prostu stara już jestem i brzydka
z drugiej strony: używam minerałów i w określonym przedziale jasności (light) pasuje mi (w sensie, że się stapia) kilka różnych odcieni

Co do włosów zaś - wiele osób mi zazdrościło koloru, pomijając fakt, że nikt nie wierzył, że to naturalne. Ale takie jasne włosy są słabej jakości - bardzo mało tego barwnika mają, więc są strasznie delikatne niepodatne na układanie i w ogóle lipa. Dopiero po farbowaniu nabierały trochę "masy"
Oj, to nieprawda! Nie możesz tak mówić! Więcej wiary w siebie! Poprzymierzaj kolory i dojdziesz do rozwiązania

Mnie się strasznie takie włosy podobają Ale w sumie się trochę cieszę, że mam ten pospolity jasny brąz, bo w sumie włosy mam silne, mimo że cienkie
__________________

Ostatnie farbowanie: 22.02.2016r.
Zapuszczam włosy -51 cm (29.02.16)
Pół drogi do celu i zadowolenie- 60 cm
Wymarzony cel:70 cm



Mój last.fm
imaginacja93 jest offline Zgłoś do moderatora