Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-05-24, 19:59   #1497
minika_69
Zakorzenienie
 
Avatar minika_69
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 592
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Ja mam 21 lat, trądzik pojawił się u mnie już w podstawówce. Pewnie miałam wtedy jakieś 11-12 lat. Borykam się z nim do dziś, jednak teraz jest dużo lepiej. Przerobiłam już antybiotyki, smarowidła... Chwilową poprawę odnotowałam na początku liceum, kiedy brałam Summamed 500, i jeszcze wcześniej, w gimnazjum, kiedy smarowałam się Duac-iem. Za to najgorzej było w zeszłym roku, na przełomie października i listopada. Całą żuchwę miałam pokrytą wielkimi, bolesnymi gulami. Wtedy stwierdziłam że nie mam już na to siły. Poszłam do dermy, a ta odesłała mnie do ginekologa, żeby zbadać hormony. Wyszła podwyższona prolaktyna i androstendion, więc dostałam Dianę. Na początku nie widziałam żadnej różnicy, ale teraz mogę z ręką na sercu powiedzieć że pomogło Wyłażą mi tylko czasem takie małe paskudki, ale żadnych większych obiektów nie zaobserwowałam już od miesiąca. Boje się tylko, że jak zmienie tabletki na "lżejsze" to problem powróci A to już moje ostatnie opakowanie Diane i nie chce brać więcej - za dużo się najadłam strachu z powodu bolącej łydki ostatnio
__________________
minika_69 jest offline Zgłoś do moderatora