Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lakiery hybrydowe cz. 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-12-05, 11:16   #1950
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
tak chyba zrobię z tym że zrastający tips będzie dawał uskok-a jak mam go nie uzupełniac to co z tym fantem?
Jeżeli na tips dasz cienką warstwę żelu, to uskoku nie będzie bardzo widać, a po 2-3 tygodniach Twój paznokieć juz troszkę odrośnie pod tipsem i żelem, więc przy robieniu następnej hybrydy spiłujesz żel z tipsem i jakoś to będzie

Cytat:
Napisane przez asiunia19021 Pokaż wiadomość
Hej
Jestem początkująca i potrzebuję waszej opinii.
Dostałam kiedyś zestaw do hybrydy bardzo wątpliwej jakości, dlatego chciałabym kupić lepsze lakiery. Ostatnio dość głośno się zrobiło o lakierach semilac i chciałabym je wypróbować. W poprzednim zestawie miałam coś w stylu baza i top w jednym, ale w tej firmie są to dwa oddzielne produkty. Czy osobna baza i top są rzeczywiście niezbędne? Czy można bez problemu użyć bazy jako top? Macie z tym jakieś doświadczenia? Oczywiście jeśli miałoby mi to zaszkodzić, to kupię dwa oddzielne produkty, ale chyba rozumiecie, że na początku przygody z hybrydą każda oszczędność mile widziana szczególnie gdy podoba mi się aż tyle kolorów
Wszystko zależy od paznokci, moje są dość wymagające i dobrze trzymają się tylko na bazie z Gelisha + kolor Semilac. Kiedyś próbowałam hybrydy z bazą i topem w jednym, to następnego dnia miałam zapowietrzenia, ale wiem, że sa szczęściary, którym trzymają się hybrydy typu 3w1 baza+kolor+top w jednym. Myśle, że lepiej zainwestować i bazę i top oddzielnie i nie tracić czasu i nerwów na produkty typu 2w1 czy 3w1.

Edytowane przez kaczorka
Czas edycji: 2014-12-05 o 11:18
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora