Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-17, 10:19   #1233
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
To całkiem normalne uczucie wbrew pozorom xD
a nie śmierdzi nic?
Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Jutro zrobię i wam pokażę - i przy okazji w żakieciku i spódnicy - to mi podpowiecie jakie buty do tego kupić bo ja za cholere nie wiem
oki, rób sesję, będziemy wspólnie radzić
Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Dziewczyny, chciałabym podziękować Snow i Bunny, bo dzięki nim mam wreszcie "mój" kolor (przynajmniej teraz, tuż po farbowaniu, ale jednak ). Chodzi mi o XL1 Garniera- gdyby nie blog Bunny nie wiedziałabym, że ten kolor tak ładnie wychodzi i już myślałam, że będę musiała zacząć stosować oksydant 12%. Dzisiaj farbowałam po raz 2. no i kolor coraz fajniej wygląda. Wstawiłabym zdjęcia, ale to, co wyszło na moim starym aparacie nijak się ma do rzeczywistości, więc poczekam do jutra Strasznie się cieszę, bo mi się włosy baaardzo słabo rozjaśniają, a z XL1 mam wreszcie jasne.

Dzięki, Dziewczyny
super, kolejna zadowolona blondyneczka
Cytat:
Napisane przez katie100 Pokaż wiadomość
Kitkulka gdybyś jednak nie znalazła tego wypełniacza w rossmannie to w hurtowni fryzjerskiej powinni mieć, ja dziś w jednej widziałam, ale akurat drogie mieli, bo ok. 20 zł kosztowały...
dzisiaj miałam zamiar skoczyć do rossmana albo jutro, jak nie znajdę to jeszcze popatrzę w świecie spinki czy coś takiego... 20 zł też bym nie dała za kawałek gąbki to już wtedy kupię sobie grubsze papiloty i wyjdzie na to samo
Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Kitkulka-też byłam dziś w MCD wciągnął mnie
on zawsze wciąga
Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Chciałam pochwalić nową odżywkę Elseve z kolagenem bardzo przyjemna, ładnie pachnie, włoski mam teraz takie mięciutkie i jakby wygładzone poza tym włosy rzeczywiście są ciut odbite od nasady (starałam się kłaść jak najbliżej skóry ale nie tuż przy bo bałam się oklapu ale go nie ma na szczęście). Włoski są takie lekkie i puszyste, no podoba mi się
i następna do wypróbowania będzie
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
dziewczyny a u mnie jakby przełamanie po pierwszej dobie z antybiotykiem.
Dziś juz mam 36.6!
Jestem słaba, przez te 3 dni gorączki schudłam 1,5kg... waze 46,5kg żebra mi stercza o matko... jak sie dzis w lustrze obejrzalam to myslalam jakbym chorowala wiele tygodni...
Teraz z trudem jem, przez 3 dni tylko piłam i zjadłam na dobe suchego wafla, jakis owoc, nic innego nie szło...
No i jak to u mnie, próbuje jesc- ale żołądek boli, jelita bulgocza- to sie zaraz zle skonczy!
Powrot do formy zajmie mi jakies 2 tyg., bo u mnie najgorsze w czasie choroby i po sa kwestie jedzenia- żoladek tak sie skurczyl, ze zjadlam dopiero 1 kromke chleba z maslem- boje sie rzucic cos ciezszego, i czuje ze zwymiotuje
masakra...nienawidze tego...
dobrze ze goraczki nie ma...
jeszcze 2 dni musza wytrzymac jelita...
Bede do was zagladac w miare samopoczucia...
dobrze, że już lepiej, oby tak dalej
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora