Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-17, 10:36   #1237
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Tak po nocach się uczysz? Ojj..współczuje
Ja, gdybym mogła, pewnie bym już smacznie spała jak reszta dziewczyn
Też zawsze wolałam uczyć się w nocy i to nawet nie tyle, że cisza ale jakoś tak.. lepiej mi "wchodziło"

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Ale pięęękna!!!
Sama takiej teraz szukam
Powiedziałabym ci oddawaj, ale nie powiem bo za duzia na mnie...
Będziesz ślicznie wyglądala.
Dlaczego za duża? Ona ma rozmiar uniwersalny i materiał taki elastyczny, więc myślę, że ładnie by się na Tobie układała

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
No i jak to u mnie, próbuje jesc- ale żołądek boli, jelita bulgocza- to sie zaraz zle skonczy!
Powrot do formy zajmie mi jakies 2 tyg., bo u mnie najgorsze w czasie choroby i po sa kwestie jedzenia- żoladek tak sie skurczyl, ze zjadlam dopiero 1 kromke chleba z maslem- boje sie rzucic cos ciezszego, i czuje ze zwymiotuje
masakra...nienawidze tego...
dobrze ze goraczki nie ma...
jeszcze 2 dni musza wytrzymac jelita...
Bede do was zagladac w miare samopoczucia...
No widzisz, my to mamy przerąbane - jak nie żołądek to co innego chore i antybiotykami się drażni
Ja jak brałam te leki na kręgosłup niby brałam osłonowe a g.. dały.. później żołądek 2 tygodnie wracał do normy
Współczuję Ci kochana

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Ja tez kolczykowa wariatka- mam w uszkach 7 i w pepku
chcialam tez w mrrr... ale dowiedzialam sie ze mozna stracic czucie i zrezygnowalam...
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ja w pępku to zimą czasami nie noszę na lato, wiosnę zakładam i o dziwo nie zarasta
Nie żartuj, że nie zarasta ?? Ja miałam kiedyś kolczyk w pępku - w szczenięcych latach sobie zrobiłam.. Kiepsko się goiło i bolało mnie.. więc któregoś dnia, wyjęłam kolczyk i wsadziłam do szklanki z wodą utlenioną by dać pępkowi odpocząć i poszłam na rolki - po 2 godzinach jak wróciłam do domu już nie mogłam włożyć kolczyka bo był częściowo zarośnięty Została mi po nim tylko blizna..
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora