Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-17, 10:56   #1245
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
no ma silikon jesli bedziesz nim ciagle myc pozniej odzywki silikonowe to na wlosach beda siedziec same nie zmyte silikony przez co wlosy beda szybciej sie przetluszczac beda oklapniete
mozesz go uzywac na zmiane z bezsilikonoym jakims szamponem bo jednak wlosy musza byc domyte az do skrzypieniainaczej nie beda lekkie i swieze
oki, dziękuję będę nim myć raz na jakiś czas w takim razie
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Cześć

Kitkulka przymierzałam te sandałki z Reserved powiem tak- nie kupię ich niestety strasznie obciera/uwiera mnie miejsce nad piętą-miejsce gdzie jest zamek na długość świetne, paluszki z przodu nie wystają, nawet przy większym rozmiarze (ktory też przymierzałam) fajne są bo są wąskie, przylegające, idealnie leżą na stopach, ale dość dziwnie mi się w nich przechadzało , tak jakby miały bardzo płaską podeszwę, nie wygiętą (tak jak jest na zdjęciu). No i wydaje mi się, że są zdecydowanie wyższe ale bardziej na nodze podobały mi się czarne
ooo dzięki za info
szkoda, skoro mowisz, że dziwnie się w nich chodziło to pewnie są kiepsko wyprofilowane, a nie ma nic gorszego od tego bo z obtarciami można sobie poradzić albo się trochę poluzuje albo nawet coś naszyć, a kiepsko wyprofilowany but to klops no cóż, poszukam też innych jeszcze sporo czasu do lata
Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
mam podobne tyle ze obcas szerszy od gory i rowniez zamek z tylu i powiem tak ze na poczatku ociera i to jak cholera czasami plakalam ze takie buty sobie kupilam ale po pewnym czasie od ciaglego chodzenia noga kostka w ruchu i tam gdzie ten zamek i ta czesc wystajaca to sie poluzowalodzis nic mi nie obcierachociaz nie wiem jak bedzie po rocznej przerwie jak je zaloze ponownie
pewnie znowu obetrą, zawsze tak mam chociażby z japonkami :/

---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:54 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
i wiecie co mam prosbe.
Zastanawia mnie od dawna kwestia mycia wlosow podczas choroby.
mama zawsze nie pozwalala mi myc glowy do czasu wyzdrowienia, czyli kolo 1,5 tyg. bo od nowa sie pochoruje.
szczerze to w to nie wierze, przeczytalam wiele badan nt, i nie ma dowodu ze mycie glowy podczas choroby wplywa zle- o ile nie wyjdzie sie z mokrymi na dwor, czy nie jest zimno w domu itp.
A jak umyje sie letnia woda to przeciez i goraczke lekko zbija i potem mozna wysuszyc suszarka w obawie przed choroba, nie?
Co wy o tym myslicie?
SONDA!
ja myję jak jestem chora. Wiadomo - dopiero jak się poczuję na siłach, ale jednak myję. Nie wychodzę później z domu, więc czemu nie
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora