Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-08-16, 22:02   #55
gasolina84
Zakorzenienie
 
Avatar gasolina84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 983
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
Tak, lekarka poz. Rozumiem że nie może dać insuliny, ale wystarczyło powiedzieć że ma sobie dokupić. Ojciec dostał tylko informację że ma iść do laboratorium, nawet na ikp nie było skierowania. A niestety poszedł sam, nawet nie zapytał jakie badania mu będą robić, niestety on taki jest że jak go coś nie interesuje (a tak jest niestety ze zdrowiem) to nic nie sprawdzi. 500 zł to bardzo dużo jak na suszarkę do włosów, spokojnie znajdziesz porządne w niższej cenie. Szukaj takiej która będzie miała regulację temperatury, najlepiej też zimny nawiew. I koniecznie jonizację. Zazwyczaj im większa moc tym wyższa temperatura suszenia / prędkość nawiewu. Lekarka która wypisywała skierowanie stwierdziła że w sumie bez sensu je robić bo wcale wyniki nie są takie złe [emoji849] mam wrażenie że w jego przychodni nikt nie wierzy w istnienie czegoś takiego jak IO, mimo że ojciec ma książkowe objawy (zasypia w fotelu po każdym posiłku, non stop chodzi głodny, ma wysoki cholesterol, bardzo źle się czuje). Chyba wolą czekać aż się doprowadzi do cukrzycy i wtedy pewnie będą pytać czemu nie przyszedł wcześniej - a jego babcia i matka miały cukrzycę więc ma zwiększone ryzyko choroby. Chciałam zapisać ojca do swojej endokrynolog, ale teraz nie bardzo mam z czym bo mam tylko glukozę na czczo i po 2h plus wskaźnik HOMA z wcześniejszych badań. Strasznie mnie to wkurzyło dzisiaj.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rozumiem, że ta lekarka nie dała skierowania do endokrynologa/diabetologa?
__________________
Pielegnacja naturalnych loków, loczków, fal-cz. VI

10 przykazań żywieniowych


"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia,otwierają się inne,ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo,że nie widzimy tych drugich"' -H.A.Keller


silikony w odżywkach, SLS, parabeny out
gasolina84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując