Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-01-14, 13:03   #273
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Maggie-79 Pokaż wiadomość
Też mi się na początku wydawalo, że to bardzo trudne, ale "nie taki diabel straszny jak go malują" .
Zresztą na Biochemii są same mega-sympatyczne dziewczyny i chętnie odpowiadają na laickie (jak moje na początku ) pytania. Przebrnięcie przez wątki faktycznie zabiera sporo czasu, ale za to korzyści niewspólmierne. Nigdy nie mialam takiej cery jak teraz , a trafilam na Biochemię jakoś przypadkiem .
Daleko mi do wiedzy Dziewczyn, ale jakbym mogla jakos pomoc na początek, slużę chętnie . PW stoi otworem .
Dzięki Maggie W takim razie zrobię jeszcze jedno podejście do biochemii
Cytat:
Napisane przez Izaluka Pokaż wiadomość
Oczyszczanie twarzy:
- Dermoklar - Blau Farma - emulsja do mycia twarzy, neutralna
Zainteresowałaś mnie tą emulsją.Sprawdziłm na ich stronie-nawet nie wiedziałam, że robi to wszystko Oceanic Te produkty są do kupienia w aptekach?
Cytat:
Napisane przez ilonacb Pokaż wiadomość
Zamieszczam swoje zbiory. Wiem, wiem, dużo, ale już się ograniczyłam i dzielnie walczę z zapasami.
Zgadzam się z dziewczynami, ostatnie zdjęcie najfajniejsze A ten słój z Farmony to peeling do ciała?
Cytat:
Napisane przez ancia19 Pokaż wiadomość
acha i moje ostatnie zakupki - 2 rzeczy, które od dawna chciałam kupić
To taki zwężacz porów z Biothermu?Daj znać jak się będzie spisywał Jakieś pół roku temu miałam z tej serii taką lekką emulsję nawilżającą do twarzy, ale nie powaliła mnie na kolana.
Cytat:
Napisane przez ilonacb Pokaż wiadomość
3. Kremu nie lubię, bo to taka glicerynowa wersja, udaje tylko, że nawilża. Lepi się niemiłosiernie.

Zdjęcie "zbiorowe" zrobiłam celowo, aby pokazać, co kolorowe butelki mogą zrobić z człowieka. Od dłuższego czasu jednak reklamy na mnie nie działają, a pieniążki wydaję teraz w dużych ilościach na remont, więc mnie nawet nie stac na nowości. I bardzo dobrze
A ja ten krem do rąk lubię mam bardzo suche ręcę, nie obejdę się po myciu rąk bez kremu i ten daje sobie świetnie radę
Co do remontu, to mnie też czeka za kilka miesięcy więc przygotowuję się psychicznie do ograniczania zakupów
truheart jest offline Zgłoś do moderatora