Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-10-05, 17:06   #3347
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Aredhel125 Pokaż wiadomość
Oo super trafiłam Miałam właśnie pytać dokładnie o ten odcień.
Jakiś rok temu używałam Anabelle Minerals właśnie Golden Fairest matujący, który sprawdził się u mnie najlepiej ze wszystkim formuł i kolorów.
Mam cerę naczynkową, skłonną do rumienia, w zasadzie to cęsto jestem różowa. Ten odcień naprawdę świetnie to neutralizował i w ogóle chyba był najładniejszy ze wszystkich moich dotychczasowych podkładów. Niestety jako, że również mam problem z rogowaciejącą skórą trądzikową musiałam odstawić na jakiś czas ponieważ ardzo podkreślał suche skórki.

Obecnie używam Bourjois 123 Perfect w odcieniu 51 Vanille Clair. Ten podkład ma kolor dobry, ale jednak doszłam do wniosku, że jest u mnie jednak zbyt beżowy, zbyt można powiedzieć sinawy w świetle dziennym. Zdecydowanie lepiej sprawdza się tutaj podkład z Anabelle.

Teraz na zimę chciałabym zakupić sławny Revlon Colorstay. Widziałam, że odcień Buff jest bardziej żółty niż ten z Bourjois 51 i zbliżony do Golden Fairest z Anabelle. Czy ma któraś z Was porównanie? We wtorek pójdę do drogerii potestować, ale chciałabym mieć jakieś opinie dziewczyn, które używają takach odcieni.
Używałm Golden fairest kryjącego i CS Buff był dla mnie minimalnie za ciemny, a raczej ciemniaj w ciągu dnia. Ale jeśli nie jesteś bardzo jasna to możesz zaryzykować
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora