Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-10-09, 14:13   #3360
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez minthema Pokaż wiadomość
Dziewczyny tu chyba kiedyś pisały o zamówieniu (np z allegro) podkładu lub pudru sypkiego który ma opakowanie w formie pędzla. Może to by się sprawdziło ale nie próbowałam. Wydaje mi się że widziałam na allegro konkretnie z l'oreal za jakąś dychę ale już nie pamiętam konkretnej nazwy
Przejrzałam Allegro, jak nie znajdę opakowania, to kupię jakąś taniochę, wysypie i przesypie do tego Annabelle. TU na przykład znalazłam coś takiego.

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;48459336]Czytałam gdzieś, że ten puder czy tam podkład w pędzlu niestety lubi się rozsypać, szalejąc po torebce.

Gdybym przeczytała choć jedną pozytywną opinię tego opakowania z gąbką AM, to bym się może skusiła, ale obecnie również podchodzę sceptycznie. No i zdjęcia ze strony mało pokazują, nie widzę sitka i tak dalej...

Planuję w przyszłym miesiącu zamówić pełnowymiarowe opakowanie wersji matującej Golden fairest bo pasuje mi formuła i kolor, ale podobno opakowanie jest "jednorazowe", nie da się go otworzyć i wsypać potem czegoś innego, to prawda? Ja mam jeszcze kryjącą, ale w starej wersji tylko z sitkiem, bez zasuwki... Jeżeli tak, to trochę głupio ze strony AM, większość firm ma zwykłe słoiczki z sitkiem i zasuwką, które można potem otworzyć i napełnić czymś innym [/QUOTE]

Było wiele razy pisane, nawet sama dawałam instrukcję - nowe opakowania otwiera się podważając dno słoiczka. Raczej nie da się wyprodukować opakowania nieotwieranego, bo jak inaczej zapakować kosmetyk do środka?

Edytowane przez Noodle Soup
Czas edycji: 2014-10-09 o 14:14
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora