Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Okularnik mniej atrakcyjny?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-29, 09:43   #1559
abz
Zakorzenienie
 
Avatar abz
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: .
Wiadomości: 3 391
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez Nancy_Franciss Pokaż wiadomość
Witajcie.
Mam pewien 'problem' ,aktualnie nosze okulary prostokatne ,z oprawka u góry. Niby delikatne ale oprawka górna jest czarna. Te okulary strasznie mnie postarzają;/ Bez nich wyglądam zupełnie inaczej ,a jak ubiorę o wiele powazniej,doroślej itd...
Za jakiś czas wymieniam okulary ,razem z nowymi oprawkami i tu pytanie -jaki kolor oprawki wybrać? Bo na pewno wezme ten sam 'krój' i kształt ale chodzi o kolor ,żeby aż tak bardzo mnie nie postarzały . Myślałam nad bordowym ,albo srebrnym ale chyba za bardzo będzie się błyszczec...
Jak myslicie?
Nikt nie jest w stanie doradzic tobie tutaj koloru, nie widząc ciebie, twojej cery, włosów itp. Trzeba mierzyć i jezeli jest dobry fachowiec w salonie to doradzi dlaczego jeden kolor pasuje a inny nie. Z moich doświadczeń wynika, że najlepiej mieć oprawki w neutralnym kolorze, który pasuje do wszystkiego. Ja chciałam kupic czerwono czarne (mierzyłam też zielone), na szczęście poszłam za pozno i juz ich nie było i całe szczęście, bo jak ubrałabym kolorowe kolczyki czy korale + kolorowe okulary to wygladałabym jak z odpustu. Kupiłam jedne oprawki neutralne a drugie w kolorze, i te neutralne noszę zdecydowanie częściej, bo kolorowe (miedz/pomorancz) pasują tylko do niektórych strojów i bizuterii. Chciałam np oprawki srebrne, ale totalnie do mnie nie pasuja Także zastanów sie dobrze przed zakupem
__________________
od 26 kwietnia 2008 - żona // nasz ślub
mamy Synka: Krzysiu ur. 24-09-2010
i znowu serca mam dwa...


abz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując