Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - nabijanie postów :/
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-10-22, 19:33   #62
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: nabijanie postów :/

Cytat:
Napisane przez awia Pokaż wiadomość
eee, nie mowice ze tak samo traktujecie osob ze 2-5 postami co z 200-500 czy z 2 000.
patrzy sie na licznik postow. mimowolnie czasem.
Szczerze? Nie. To, że ktoś ma więcej postów to tylko świadczy dla mnie o tym, ile czasu spędza na forum, a nie o tym, jakim jest człowiekiem.

Jeśli ktoś pisze dla mnie sensownie - a ma na liczniku 40 - to znaczy to dla mnie jedynie, że być może rzadko zagląda, albo tylko czyta forum, a nie pisze.
Dla przykładu ja mam 4,5 tyś Ty masz 1,5, a jesteś 2 lata dłużej ode mnie - a mam wrażenie, że widzę Cię tak często, jak np. Fresę, która ma też coś z 5 czy 6 tyś. Po prostu znajduję Twoje wypowiedzi w tych wątkach, w których i ja jestem, bywa, że w awanturach - i tylko Twój licznik mi uświadamia, że napisałaś o tyle mniej ode mnie.


A co do Flofferka i gadania za plecami.
Powinno się jej powiedzieć, byłoby to bardzo miłe z naszej strony, ale nie przesadzajmy tylko z tym, że jej zrobiono tutaj takie obrabianie tyłka.
Jej przykład zasygnalizował - dla niektórych - przede wszystkim istniejący problem, ale to nie jest dla mnie takie wredne obgadywanie, jak to bywa z kimś, kto ma avatar z wypiętymi 4 literami albo w samej tylko bieliźnie - i ma miejsce wyśmiewanie skojarzeń i tym samym tej osoby.


Nie przejmuj się Flofferku, nie robisz nic złego i od początku nie robiłaś - a ja np. Cię kojarzę ze zwyczajnych wypowiedzi - i nic mi /nam/ do tego, gdzie ładujesz same emotki i po co.
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując