Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - nabijanie postów :/
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-10-23, 11:05   #77
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: nabijanie postów :/

Jeżeli chodzi o nabijanie postów to uważam,że i tak najokropniejsze są przypadki kiedy ktoś nie wie do czego służy edycja. Np. ktoś pisze posta, za 2 minuty pisze następnego z tekstem "zapomniałem napisać,że ...", po chwili pisze następnego "chciałem coś jeszcze dodać ..." i po chwili jeszcze jeden " nikt się nie wypowie w moim temacie" I tak w ciągu czasami zaledwie 10 min ktoś napisze 4 posty jeden pod drugim.

Ja rozumiem jak ktoś czasami pisze długaśne posty i to wszystko dzieli na kilka mniejszych i np. jest kilkanaście postów jeden pod drugim,ale posty treściowo kobyły Ale takia sytuacja jak napisałam wyżej jest dość często spotykana-czasami są to dwa posty, czasami trzy,a czasami cztery-jeden pod drugim, posty, które mają długość jednego lub dwóch zdań. Ja jeszcze mam zrozumienie dla takich osób, które stawiają pierwsze kroki, nie są zaznajomione z forum, z funkcjami,ale jeżeli ktoś tu jest z pół roku czy dłużej i w taki sposób pisze to o czym to świadczy? Że nie wie co to jest edycja? Że mu się nie chce z tego korzystać? Nie rozumiem tego zjawiska
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując