Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-11-02, 08:06   #167
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
a ja tak wyskocze... jak dobrze kojarze, to polecalyscie deo dr organic - a ktory konkretnie? najwazniejsze to zeby dzialal, a zaraz potem, by ladnie pachnial
aa, i tez dr organic, ale odzywki... Anulka skarbie, ktora sie nada do moich mega szybko przetluszczajacych sie klaczkow? mam je teraz do lopatek i latwo je obciazyc... powoli konczy mi sie odzywka 100%pure i mysle, czy znow sie na nia rzucac, czy wyprobowac w koncu doktorka organika...
Ja miałam deo aloesowe - byłam średnio zadowolona.
Z odżywek to chyba najlepsza byłaby arganowa... kokos super nawilża, ale może obciążać, podobnie jak manuka, która fajnie usztywnia włosy, lepiej niż arganik.
Tobie takie leciutkie usztywnienie się przyda, bo dodaje objętości więc albo argan albo odrobinkę cięższa, ale fajniej działająca na objętość manuka. Jak będzie uważać z ilością to myślę, że i manukę okiełznasz ja dałam radę!
Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Też w tym temacie: czy te odżywki mają taką skłonność do wnikania , wsiąkania we włosy ? Kiedyś ten efekt zachwycił mnie w masce P&R a teraz w proteinowej odzywce Sukin


P.s. Jeszcze wspomnę o deo różanym hauszki... U mnie się sprawdza. Ten ulepkowaty, miodowy zapach w miarę szybko wietrzeje na szczęście. Zespołu Suchej Pachy nie ma, ale mi to nie wadzi. Póki ci to mój pewniak, Madara wypada minimalnie gorzej. Muszę jeszcze Nuxe protestować zimą (u mnie zima jest czasem wzmożonej potliwosci, nie lato
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Z tym wsiąkaniem to chyba zależy od włosów. Na pewno ładniej też wsiąkają te bardziej wodniste...
W moim przypadku włosy ładnie spijają odżywki dr. organic, ale czy aż tak jakbyś chciała to nie wiem.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora