Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - lampa BIOPTRON
Wątek: lampa BIOPTRON
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-08, 16:31   #26
vasileo43245
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1
Bioptron Swiatło które leczy

Witam weszystkich korzystających z tego świetnego urządzenia. Przede wszystkim muszę zdradzić że urządzenie jest u mnie w domu wykorzystywane non stop. Ja wyleczyłem swój kręgosłup, żona poprawiła cere, wyleczyła ciągle męczące ją zatoki ale najważniejsze jest to że naszac wspaniała córezka Kasia przestała się tak przeziębiać. tyle problem,ów z nią mieliśmy od laryngologa do laryngologa i te je jej wypryski alergiczne to była makabra. Aż do czasu gdy żona dowiedziała się o Bioptronie. wtedy pojechaliśmy do Warszawy na Nowy Swiat do salonu Zeptera żeby się dowiedzieć w jakiej jest cenie Tam nam wszystko ładnie przedstawili i zaproponowali rabat. Już mieliśmy brać tą lampę (nawet znajomi nam pożyczyli trochę pieniędzy żeby nie brać na raty) ASle postanowiłem że jeszcze sioę prześpimy z tą decyzją. Jadąc do warszawy następnego dnia własnie po lampę przypadkiem w jednym z centrów handlowych spotkałem przedstawiciuela Zeptera który pracował na stoisku tej firmy. I okazało się że nie tylko dał większy rabat ale jeszcze prezenty z firmy załatwił, obsłużył nas ekstra dużo wiedzy przekazał dał lepsze poradniki do lampy niz na Nowym Swiecie i od tamtej pory zaczęła się nasza przygoda z Zepterem. Już kup[iliśmy od pana Artura Teraphy Air system oczyszczania i jonizacji powietrza a ostatrnio dosaliśmy fajną ofertę na garnki. Lampę polecamy każdemu tylko zaznaczam że bez regularności nic nie zdziałamy Obiecałem też polecać Pana Artura znajomym i robie vto ale Wy drodzy internauci też przecież jesteście moimi znajomymi tylko że wirtualnymi. To jego kontakt Pozdrawiam i dużo zdrowia zyczę Artur Kubicki tel. 607077374
vasileo43245 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując