Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - SZMATKI MUŚLINOWE- dobre?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-30, 00:47   #3
SOCKI
Zakorzenienie
 
Avatar SOCKI
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 3 567
Dot.: SZMATKI MUŚLINOWE- dobre?

Cytat:
Napisane przez blondyneczka_92 Pokaż wiadomość
Witam, mam problem z cerą. Łuszczy się, świeci, jak ją przypudruję to zostają ślady po naskórku. Wszystkie żele mnie podrażniają Ostatnio wyczytałam o tym cudaku i nie wiem co myśleć. Znalazłam najtańszą ofertę na allegro bo chcę to na razie spróbować, ale nie wiem czy to dobra firma- http://allegro.pl/show_item.php?item=2082733862 , nigdy nie słyszałam o firmie LIZ EARLE, a cena jest dość kusząca 15 zł to też pieniądze jednak i nie chciałabym kupić jakieś podróby, dziewczyny możecie się wypowiedzieć na ten temat? Może któraś z Was ma tę firmę i może polecić?
I jeszcze jak ich stosujecie?
Cytat:
Napisane przez Nuska87 Pokaż wiadomość
Ja mam szmatkę z The Body Shop.. Oczyszcza świetnie i dokładnie. Skórek nie było widać, a miewałam wysuszone - po prostu je ściągała. Aczkolwiek, roznosi trądzik - a przynajmniej mam takie wrażenie. Całą twarz zbabrałam sobie ja i siostra moja..
Na pewno oczyszcza świetnie i jest lepsza niż jakiekolwiek pilingi.
Co do firmy niestety Ci nie pomogę, choć myślę, że skoro dziewczyny używały tetry zamiast muślinówki i było ok to firma aż tak gigantycznej różnicy nie robi.

Miałam z The Body Shop i mimo prania co każde użycie (w wysokiej temperaturze) to i tak miałam większe problemy z krostkami. Generalnie twarz była piękna, promienna i sprężysta (to też zasługa OCM) ale coraz więcej tych krostek mi się zaczęło robić. Odłożyłam i problem zniknął (krostek było tyle ile przed muślinówką, a twarz i tak wygląda bardzo dobrze). Musiałam niestety zaadaptować metodę OCM do siebie bez używania szmatki.
__________________
Wymiana książkowa, czyli porządki styczniowe

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post44413363

Edytowane przez SOCKI
Czas edycji: 2012-01-30 o 00:48
SOCKI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując