Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Salon fryzjerski Jean Louis David w Bydgoszczy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-23, 13:43   #16
AgataMtv
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 22
Dot.: Salon fryzjerski Jean Louis David w Bydgoszczy

Cytat:
Napisane przez Majka007 Pokaż wiadomość
Zapłaciłam coś ok. 50 zł i jestem bardzo zadowolona Polecam p. Darię.
Taaa.. jasne. Od kilku lat nie chodzę nigdzie indziej jak tylko do Jean Louise David z moimi włosami. Nie jestem z Bydgoszczy , ale zawsze kiedy tam jadę np. na zakupy wskakuje do fryzjera. Ake chyba zrezygnuje z Bydgoskiego salonu , bo juz nerwowo z tą kobietą nie wytrzymuje. Zawsze jak ONA mnie obsługuje to mam wrażenie , że oni nie mają do dyspozycji innych farb jak tylko zółta platyna. Zawsze jak tam chodzę to proszę o miodowo-karmelowy blond (poprostu średni blond w cieplym , złotym odcieniu). A ona zawsze ma wielki problem z wymyśleniem jaki ma być to kolor i mimo że mam go obecnie na głowie (robiłam w Anglii) i chce go tylko poprawić więc kolor ma jak gotowy na mojej glowie do odtworzenia, ona zawsze proponuje mi jaśniejszy i wypowiedź kończy zdaniem "a najlepiej taki jak ja mam". Zawsze jest "a może taki jak ja mam?" - nie wazne o jaki kolor prosze ona zawsze stara sie mi wyperswadowac SWOJ kolor , a ja przepraszam bardzo Pani Dario, ale nie chcę mieć na głowie żółtego, jasnego jaja tak jak Pani.
AgataMtv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując