Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Salon fryzjerski Jean Louis David w Bydgoszczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-06-09, 16:31   #17
nasti626
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1
Dot.: Salon fryzjerski Jean Louis David w Bydgoszczy

Jeśli ktoś się tam wybiera ...tzn..do Jean Louis David w bydgoskim Focus Park to jedynie polecam Panią Emilke i Panią Ewe to jedyne fryzjerki które znają sie na rzeczy i nigdy nie martwiłam się siadając do nich na fotel.Przestałam tam chodzić od kiedy trafiłam na fotel raz do Pani Niny i raz do Pani Dari!!!Odradzam to jakieś nieporozumienie że one tam pracują,Pani Nina raz mi taki kolor zrobiła że w drodze do domu szłam do innego fryzjera żeby mi to naporawiłA Pani Daria tak pięnie wycieła mi kiedyś maszynką dziure z tyłu pod włosami i nic mi o tym nie powiedziałaże jak to zobaczyłam w domu to myślałąm że zawału dostanę....można od nich wyjść jedynie z płaczem.Cała atmosfera ogólnie ok tylko ta Pani przy recepcji chyba P.Agnieszka ubrana na czarno...jest niesympatyczna i strasznie nieuprzejma osoba...jej mina odstrasza każdego!do tego jest od niej bardzo nieprzyjemny zapach chyba to pot coś strasznego...W upały nie polecam.Gdyby nie te dwie Panie Pani Emila i Pani Ewa salon określiłabym jako nieprofesjonalny.Zreszta po tych ich wpadkach i tak nigdy już tam nie poszłam.
nasti626 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując