Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Flirt w pracy
Wątek: Flirt w pracy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-08-06, 03:02   #19
Wizabelka
Raczkowanie
 
Avatar Wizabelka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 313
Dot.: Flirt w pracy

Musisz sobie zdać sprawę, że czegoś takiego, jak wspaniały, ciepły dom, nie dostaje się za darmo. Nieraz mylnie myślimy, że to się nam należy, że to samo przyjdzie. To ma swoją cenę. Wysoką, jak każdy towar luksusowy. Ta cena to właśnie odmawianie sobie, ciągłe odmawianie sobie przyjemności. I chyba dlatego, że to odmawianie jest takie trudne, tak bardzo później doceniamy rodzinny dom. Ja mam taki sposób, jak mnie kusi, że wyobrażam sobie siebie ciężko chorą, albo mojego Tż ciężko chorego. I wtedy od razu robi mi się cieplej na sercu i priorytety wracają na swoje miejsce. Znów najważniejszy jest DOM, jaki razem budujemy. Wtedy nie tylko wiem, ale i czuję, że nie warto.
I dobry jest też ten sposób na wyobrażenie sobie Twojego męża w sytuacji, do której masz ochotę, żeby doszło.
Pamiętaj, że będzie tylko gorzej. Że przyjdzie taki czas, że będziesz się szybko starzeć fizycznie a tu wciąż ten sam mąż. Będziesz chciała uciekać, myśląc, że to ostatni moment, kiedy możesz się komuś jeszcze spodobać. Pomyśl, że każdej kobiety takie myśli będą mniej lub bardziej dotyczyły. Że wszystkie nasze mamy i babcie, wierzące w instytucję małżeństwa miały takie dylematy.
A które na tym wygrały?
Serdecznie Cię pozdrawiam i nawet jeśli wydaje Ci się, że nie potrafisz tego zatrzymać - dasz radę. Musisz dać
__________________
Coffee & Cigaretts
Wizabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując