Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-30, 14:09   #1868
biala_czekoladka
Przyczajenie
 
Avatar biala_czekoladka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 16
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Też się skuszę na waszą analizę Sama nie wiem jakim typem jestem.

1. Jak się opalasz - Jestem klasycznym przykładem raka Ognista czerwień -> schodzenie skóry -> blada skóra) Strasznie ciężko się opalam.

2. Kolor oczu - intensywny zielony odcień, coś jak szmaragd ze złotymi plamkami. Tęczówka posiada ciemniejszą obwódkę.

3. Piegi - piegów nie mam, ale za to pełno pieprzyków (w większości drobne) usianych po całym ciele. Są w kolorze jasno brązowym.

4. Cera - ma ciepły odcień, ale jest bardzo jasna (podkłady koloru ivory) . Mam problem z paroma pajączkami oraz rumieńcami pojawiającymi się nap. z powodu zawstydzenia, w stresie

5. Naturalny kolor włosów - typowy mysi blond. Kiedyś pojawiały się czerwone refleksy, które zostały zmienione na złote za sprawą Timotei z rumiankiem

6. Kolor ust - są lekko różowe, nawet maltretowane przez moje zęby tylko trochę ciemnieją

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? Lubię beże, brązy jasne odcienie szarego, odcienie przygaszonej czerwieni, w różach wyglądam jak świnka z różowymi policzkami

8. Czy pasuje ci czysta biel i czysta czerń? Czerń jeszcze może być, ale jeśli chodzi o biały to tylko wtedy gdy jest przełamany innym kolorem

9. Czy pasują ci kolory jaskrawe i intensywne, czyste? Jedyny jaskrawy kolor, który mogę mień na sobie to pomarańczowy ewentualnie seledynowy.

10. Czy pasują ci kolory szarawe, zgaszone? bardzo jasne odcienie szarości, popiele całkowicie odpadają. Lubię się w zgaszonych odcieniach czerwieni, zieleni, a nawet brązu

11. Czy pasują ci raczej kolory ciepłe czy zimne, czy może jedne i drugie? Raczej ciepłe. Kolor moich oczu i cery, a nawet włosów jest ciepły, więc kieruję się tymi wyznacznikami.

12. Czy kolory możesz zestawiać bardzo kontrastowo? Nie lubię kontrastów. Jedynym wyjątkiem jest czarny-biały
biala_czekoladka jest offline Zgłoś do moderatora