Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-03-07, 16:30   #1589
susse
Zakorzenienie
 
Avatar susse
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 202
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Penny90 Pokaż wiadomość
Pod podkład cudowna jest baza rozświetlająca Burberry *_____* buzia wyglada super zdrowo!
Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
to chyba najlepsza rekomendacja Foreo jaką słyszałam.


W GB dają, tzn dali mi ze dwa razy, jak prosiłam, ale nie wiem czy coś się zmieniło w temacie.

---------- Dopisano o 11:39 ---------- Poprzedni post napisano o 11:38 ----------



smashbox, 24 h
Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość


Ja polecę bazę pod cienie w tubce z Inglota. Pod podkład szukam
Dziękuję Obecnie używam bazy z UD, ale kompletnie mi nie podeszła. Nie rozumiem zachwytów nad nią

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Pod podkład miałam ze Smashboxa Photo Finish (oil free), ale niestety totalnie nic nie robiła, wysypało mnie po niej, a użyłam dwa razy. Ma dobre opinie, więc może ja miałam pecha.
U mnie sprawdziła się co ciekawe matowa z Golden Rose, fajnie wygładza i ukrywa nieco zaczerwienienia, ale przede wszystkim wygładza.
Wykorzystałam próbkę tej bazy z Sephory i też efekt taki sam, więc pewnie też jest ok (rozdają je w S. na potęgę, więc polecam o nią poprosić).

Pod cienie dla mnie najlepsza jest z Zoevy, kupiłam z Too Faced, ale czeka na swoją kolej.
Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Pod podkład bardzo lubię kanebo, ujarzmia mi suche skorki, trzyma nawilżenie. Świetna jest z nowym chanelkiem, który sam w sobie lekko wysusza.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
Dziękuję dziewczyny Do tej pory używałam tej z Benefitu, ale trochę mnie zapycha. Może skuszę się na tą z Kanebo, bo moim problemem są suche skórki , które niestety mój podkład podkreśla
susse jest offline Zgłoś do moderatora