Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plastry
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2003-01-14, 16:05   #3
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Pomocy!!! włoski...

Sabciu [img]icons/icon7.gif[/img]
Ja jednak namawiam Cię jednak na wosk u kosmetyczki. Te włoski odrastają naprawdę bardzo wolno ( moze bedziesz musiala to powtorzyc raz na 2-3 miesiące) i co wazneijsze wyraznie sie oslabiaja po takiej depilacji.

Jest to najtansza metoda i bardzo skuteczna.

Pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
AgaZ

PS. co do waskich ust to mozesz je tylko odrobine powiekszyc optycznie uzywajac konturowki delikatnie ponad naturalny rysunek ust, oprocz tego mozesz zastosowac dwa kolory szminki ( ciemniejsza na zewnatrz) plus błyszczyk na srodek ust.

Ale to moze byc za malo [img]icons/icon9.gif[/img] wtedy najlepsza jest ingerencja chirurga plastycznego. Ale o tym więcej powie Ci nasz dr Jankowiak ( forum medycyny estetycznej). Zadaj tam pytanie. Tylko troszke cierpliwosci bo pan dr jest do 22.01 na urlopie.

Pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując