Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak podkreślić jasną cerę? V
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-17, 22:36   #3158
little witch
Raczkowanie
 
Avatar little witch
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: prawie jak skąd klikasz... Warszawa. :)
Wiadomości: 305
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość
Little Witch, super, że do nas dołączyłaś Zapraszamy
Jesteś prześliczna
dziękuję ja podziwiam twój styl i talent do gotowania (podglądam twój blog), sama ograniczam się do kanapek i herbaty :P

myślałam tak ostatnio nad podkładami i resztą, i powiem wam ze ten Bourjois Healthy Mix 51 jest dla mnie za ciemny (podklad), ten co własnie Ishikawa kupiła (?). natomiast korektor 51 jest idealny, i szczerze mówiąc, używam go jako podkładu (jest dosyć lejący i mokry, że tak powiem, więc się do tego nadaje). Ładny, bardzo jasny, dość kryjący beż, bez różowych tonów, ale też nie idealnie żółty, taki dla wszystkich typów, co nie są do końca pewne swojej tonacji . oczywiście nie można go rozprowadzać na policzkach, czy jakos dokładnie na czole (myśle że by mnie zapchał), ale można go nałożyć na brodzie, nosie, pod oczami i między brwiami i tak jakby "przeciągnąć" trochę dalej, jeśli wiecie o co mi chodzi

to taki mój ostatni wynalazek.

---------- Dopisano o 22:36 ---------- Poprzedni post napisano o 22:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Klariss Pokaż wiadomość
zjawiskowa...
zaraz mnie speszycie, biorąc pod uwagę że mam na tym zdjęciu kępkę mchu na głowie, wasze komplementy są wręcz powalające i Klariss, podzielam twoją milośc do Aleksandra Skarsgarda, zresztą zaszczepioną mi przez mojego TŻ )

Edytowane przez little witch
Czas edycji: 2010-10-17 o 22:37
little witch jest offline Zgłoś do moderatora