Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak podkreślić jasną cerę? V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-10-18, 18:54   #3179
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Klariss Pokaż wiadomość
hmm a podasz nazwę tej szamponetki? może w końcu się odważę i coś zrobię ze swoimi włosami
taki kolor ma Delia i Joanna bodajże (tę Joannę mam na głowie pierwszy raz wiec nie wiem, jak się będzie zmywać). Delię bardzo lubię, zwłaszcza jak po ostatnim farbowaniu długo mi się trzymała (przez dwa tygodnie myłam włosy zimna wodą). Nie wiem, czy to taki mój osobisty defekt, ale po spłukaniu każdej szamponetki (nawet tej z Palette, co ma się trzymać 24 mycia - w kolorze fioletowym) zawsze mi zostaje rudy odcień

Ishi, czekam na swatche zastanawiałam się, czy mojego Ailive nie zamienić na coś bardziej ziemistego, oliwkowego, ale żeby było zimne - bo moja skóra ma odcień chłodny, ale nie tyle różowy, co po prostu ma widoczne niebieskie podtony - a Ailive jest taki wręcz niebieskawy i dlatego mi się wtapia w większą część twarzy, ale od szyi odcina się straaasznie (a oliwkowe odcienie skóry ponoć też są zimne)
btw, tak się właśnie zachwycałam, jak to ładnie po 13 godzinach wygląda Pixie na mojej twarzy
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora