Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-11-10, 11:47   #970
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Blizny

tak , migdałowy jak najbardziej, z tym ze w seriach , chociaz juz po 1 zabiegu widac roznice

w domu


Cytat:
Emilo wtrace sie w temat i zapytam, co według Ciebie jest najsilniejsze? Mialam robiony peeling kwasami (najsilnijesze stezenie) z baaardoz marnymi skutkami, skóra prawie nie zareagowala, według kosmetyczki mam na to za grubą skóre, ktory zabieg z tych ktore wymienilas wyżej bylby najmocnijeszy?

Cytat:
Emilia : Te peelingi ktore wymienilas (yellow itd...), to sa przeciez b.mocne peelingi! chyba troche az ZA ...nie sadzisz?
Maripossa mocne chociaz migdałowy jest fajny i sa one bez watpienia pomocne jesli zawiodły inne metody powierzchniowego złuszczania. ja zawsze polecam najpierw wyprobowanie np kwasow, retinoidow , innych złyszczen domowych czy u kosmetyczki .ale oczywsice zawsze podkreslam ze warto w domu poprobowac np z kwasami czy retinoidami, azelainowym, czy masdciami na blizny, potem po wyprobowaniu powierzchniowych złuszczen dalsze kroki


oczywsic nikt nigdy nie zagwarantuje poprawy i zawsze jest ktos komu to nie pomoglo , ja z reszta ze wszystkim
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując