Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-15, 09:08   #28
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez Tatoonka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wspominałyście wcześniej nt. filtrów Biore, możecie coś więcej na ten temat napisać? Z tego co wyczytałam są jakieś różne kolory, na ebayu wygrzebałam chyba trzy do twarzy. Czy to te ?: http://www.ebay.com/itm/BIORE-UV-PER...item4165f3bffe

Biały jest matujący, niebieski chyba nawlżajacy a różowy? Możecie podpowiedzieć który byłby najlepszy do cery mieszanej skłonnej do zapychania i świecenia?
tak to te choć biore ma więcej filtrów, ta seria Perfect Face Milk ma cztery kolory, biały ma działać jak baza pod makijaż+efekt matujący, różowy(ja go mam) to jakby filtr miejski-baza pod makijaż+rozświetlanie, niebieski to jakby zwykły filtr do twarzy i ciała, jest jeszcze fioletowy ale już nie pamiętam jakie on miał właściwości, rozgryzałam te filtry już jakiś czas temu. Z nawilżających biore ma inne filtry np taki mam go właśnie na swojej liście, bo ten mój różowy, jest fajny, ale bardzo mocno matuje, makijaż trzyma się na nim idealnie nawet w największy upał, ale może trochę wysuszać cerę, ja mam mieszaną, więc jak stosuję go kilka dni pod rząd to cerę mam wysuszoną. Ale generalnie filtr jest genialny, nie kupi się w Polsce takiej technologii, wchłania się natychmiastowo, nie wybiela i ten mat całodzienny Mój różowy ma kolor właśnie różowy i daje takie jakby rozświetlenie, jak chcesz to mogę pokazać efekt na swatchu?
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora