Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-09-27, 13:05   #2830
_Shiloh_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Shiloh_
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 495
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość
Shiloh, a nie mialas nigdy problemu z brzydko pachnacymi recznikami od oliwki? Pytam, bo ja bardzo dlugo nie moglam dojsc, dlaczego moje reczniki zaczely brzydko pachniec, zeby nie powiedziec cuchnac, az kiedys rozmawialam z kilkoma kolezankami i one zauwazyly to samo, kiedy stosowaly oliwke do ciala po kapieli.
Może to wyda Ci się dziwne, ale ja wprost NIENAWIDZĘ po myciu wycierać się ręcznikiem.

Po prysznicu, jak posmaruję się oliwką, to nigdy nie wycieram się od razu. Bo uważam, że oliwka musi dobrze wsiąknąć .Podczas gdy oliwka się wchłania w ciało, ja stoję przed lustrem i zajmuję się twarzą

Jak skończę to zwykle moje ciało już jest prawie suche i w tedy zakładam na siebie szlafrok, który jest z takiego samego materiału jak ręcznik. Resztki wody wsiąkają w niego. W prawdzie na podłodze jest kałuża, ale wycieram mopem i jest gitara

Tak po za tym oliwka HiPP wspaniale pachnie i niczego mi nie "zasmradza" .

A szlafrok jest prany co 2 -3 dni

Co do kremu AZELO, poczytałam trochę opini dziewczyn,które używały. Większość twierdziła zgodnie, że cudów jakichś wielkich nie robi. Ale normalizuje, wycisza i ogranicza powstawanie niedoskonałości oraz szybko goi nowo powstałe.

Edytowane przez _Shiloh_
Czas edycji: 2012-09-27 o 13:10 Powód: dopiska
_Shiloh_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując