Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-09-27, 15:44   #2831
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość
Pseudofeiministka jak zwykle pomocna
Wiem, ze nic by mi tak nie pomoglo, jak porzadne wyspanie sie, ale niestety, na razie nie jest to mozliwe Trafil mi sie "Egzemplarz", ktory malo spi i czesto sie budzi w nocy. Czekam, az z tego wyrosnie

Do demakijazu juz od ladnych paru lat uzywam plynu micelarnego (bioderma sensibo, a od jakiegso czasu burjois) i tego akurat nie chce zmieniac - nic innego mi tak nie pasuje, ale toniku na bazie hydrolatu moge sprobowac :tak:

Kurcze, mowisz, ze nie stosowac zadnych bogatych kremow pod oczy? Dlaczego? To jak mam sie ustrzec przed nowymi zmarszczkami? ( bo wiem, ze tych istniejacych juz nie usune ) Z flosleku uzywalam zelu arnikowego, a na to jakis krem pod oczy, bo sam zel wydawal mi sie "za malo". No i niestety nie widzialam zadnej poprawy, a stosowalam kilka ladnych miesiecy.

W takim razie poki co mam dwie pozycje do zakupienia - tonik do cery suchej i tonik migdalowy. A moze polecilabys mi jakies serum na dzien pod filtry?
Prawda jest,ze na worki i since to glownie pomaga sen,ale wiem ze nie mozesz sie aktualnie wyspac,wiec trzeba robic tak by nie pogorszyc zaistnialego stanu rzeczy Jezeli chodzi o "bogate" tresciowo kremy pod oczy to ja zauwazylam u siebie taka przypadlosc,ze jak posmarowalam "ciezkim" kremem miejsce pod oczami na noc,to rano wstalam ze sporymi workami i ciezkimi powiekami. Dlugi czas nie moglam dojsc dlaczego tak wlasnie sie dzieje,az przerzucilam sie w lecie tylko na zel aloesowy do twarzy i problem znikl, pozniej w ramach testu posmarowalam sie kolejnym tlusciochem i problem znowu sie pojawil.

Jezeli chodzi o zel z flos leku to ja arnikowego tez uzywalam,ale nie zdzialal duzo. Najlepszy jest jak dla mnie aloesowy ale w tubce,bo dziala w miare doraznie,niejako odrazu niwelujac zmeczenie i odswiezajac spojrzenie.

Natomiast na zmarszczki wokol oczu moze bys sie zddecydowala na serum z retinolem ? Z tego co pamietam ma on dosc lekka postac z tym,ze go mozna stosowac tylko na noc.

I jeszcze jedno.Jak sie zdecydujesz na jakis jeden silniejszy produkt to po co uzywac dodatkowo trzech innych ? Ja uwazam,ze jeden silniejszy produkt w pelni wystarczy Czyli albo migdal albo serum
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując