Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Madzia w Magdalenę, ratujcie mnie ludzie o rety i zróbcie ze mnie kobietę:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-09, 13:53   #66
WiemTo
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 70
Dot.: Madzia w Magdalenę, ratujcie mnie ludzie o rety i zróbcie ze mnie kobietę:)

"Skąd się biorą w ludziach takie prostackie zachowania i uwagi?"

Ten temat jak i cały dział na forum ma na celu pomóc osobom się zmienić. Robią to dobrowolnie wstawiając tutaj swoje zdjęcia i prosząc o radę jak to uczynić. Pisząc, że twórczyni tego tematu jest ładna, gdy nie ma to wiele wspólnego z rzeczywistością daje się jej błędny feedback. W ten sposób nie można nazwać tego pomocą tylko należy stratą czasu i to w najlepszym wypadku. W najgorszym można wyrządzić tej osobie krzywdę, gdyż bazując na błędnej informacji przestanie pracować nad sobą bo pomyśli, że wszystko jest ok. Oczywiście nie powiedziałbym tej Pani tego samego tak po prostu na ulicy bo moim celem nie jest nikogo dołować. Jednak w tym przypadku, gdy dana osoba sama prosi o pomoc szczerość jest bardzo ważna. Rozumiem, że może Tobie dana osoba się podoba na aktualnym etapie metamorfozy. Dobrze szanuję to. Ale mnie jako heteroseksualnemu osobnikowi płci męskiej nie wydaje się atrakcyjna w żaden sposób. Naturalnie dostrzegam poprawę jednak jest ona absolutnie niewystarczająca bym uznał założycielkę tematu za interesująco wyglądającą kobietę. Do zmiany sylwetki na akceptowalną potrzeba jej jeszcze trochę czasu.

"Jestem otyła, od 1,5 tygodnia jestem na diecie (takiej od lekarza) i ćwiczę i straciłam już 5kg."

MMeggie: To znacznie, znacznie za szybko. Obawiam się, że wystąpi efekt jojo.

" katuje się i jem owoce lub jogurty"

MMeggie: Jogurty nie są dobrym pomysłem gdy chce się stracić wagę.

"owoce mają masę cukrów"

MMeggie: Zależy, które. Nie wszystkie owoce mają cukry proste. Akurat z owoców moim zdaniem nie powinna rezygnować. Nawet z tych o cukrach prostych.

"Wydaje mi się, że takie wahania wagi mogą być przyczyną właśnie hormonów i może warto zorbić badania.."

MMeggie: Skorzystaj z tej rady.

"Jak miałam jakieś 15 lat byłam na diecie Dukana i do tej pory <jakieś trzy lata minęły> nie mogę dojść do porządku z nerkami..."

MMeggie: Tę radę, także weź sobie do serca. Diety niskokaloryczne są szkodliwe dla zdrowia.

"1000 a nawet 600 kcal proszę sobie robić i ćwiczyć..."

MMeggie: Bez ćwiczeń nawet nie jedząc nic waga od pewnego momentu przestanie Ci spadać.

Zacznij biegać albo pływać. Czasami nie wpadnij na pomysł, żeby robić brzuszki w celu redukcji wagi.


Gdybym był prostakiem to zamiast pisać tego co możesz przeczytać powyżej po prostu zapytał się:

Jak można być tak złośliwą osobą i utrudniać komuś przemianę. Albo jak można być takim lizusem by kłamać tylko po to by się przypodobać.

MMeggie z całego serca życzę Ci powodzenia! To bardzo dobrze, że postanowiłaś się zmienić.
WiemTo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując