Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - microgynon 21 !! antykoncepcja!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-06-27, 17:35   #22
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: microgynon 21 !! antykoncepcja!!

Cytat:
Napisane przez Kuncia1986 Pokaż wiadomość
Ja mu powiedziałam ze ostatnia miesiaczke miałam 2 mc temu zrobił USG czy nie ma ciazy jak nie stwierdził to przepisał tabletki i tyle nic konkretnego nie gadał nawet na np jakies badania nie robił. Ja sama nie wiem czemu miesiaczka co 2 lub 3 mc sie pojawiała.
No to niestety, postąpił jak konował, a nie jak lekarz.
W takiej sytuacji przede wszystkim trzeba ustalić przyczynę nieprawidłowości. Tutaj ginekolog nie tylko nie zrobił tego, ale nawet tak naprawdę nie próbował. Jeśli nie ma diagnozy, to co ginekolog leczy? Objawy. A te przecież mogą być podobne przy różnych schorzeniach.
Poza tym, przepisał Ci tabletki bez żadnych badań, więc naraził Cię na niebezpieczeństwo. Zawsze należy najpierw zrobić badanie wątroby i krzepliwości krwi, żeby ustalić, czy pacjentka w ogóle może przyjmować antykoncepcyjne środki hormonalne.
No i trzecia kwestia, lekarz radzi od razu po odstawieniu tabletek zachodzić w ciążę. Dlaczego? Na jakiej podstawie daje takie rady, jeśli nie spróbował nawet znaleźć przyczyny nieprawidłowości w Twoim organizmie?

Według mnie lekarz zachował się niedopuszczalnie. Nie pozostawiłabym suchej nitki na nim. Polecam zmienić lekarza na kogoś, kto naprawdę interesuje się zdrowiem pacjenta.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując