Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pomozcie, Ona nie chce o siebie zadbac
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-26, 20:58   #76
201607040940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6 562
Dot.: Pomozcie, Ona nie chce o siebie zadbac

Cytat:
Napisane przez NaturalnaWodaMineralna Pokaż wiadomość
Ja się nie dziwie, że autorowi przeszkadzają owłosione nogi i faktycznie brak depilacji to według mnie już oznaka zaniedbania. Jednak ja też często padam na twarz i ograniczam się do prysznica. Faceci w ogóle mają łatwiej, muszą zrobić o wiele mniej niż kobieta aby osiągnąć ten sam stan zadbania co kobieta (przeciętna kobieta, z niedoskonałościami i włosami co odrastają co parę dni minimum, bo znam też takie które maszynką raz na 2 tygodnie pociągną i mają spokój), kobieta na te minimum czynności poświęci o wiele więcej czasu niż facet. Facet weźmie prysznic pachnącym żelem pod prysznic, ogoli zarost, pacnie się kremem, antyperspirantem, włosy maźnie żelem, przytnie paznokcie, pryśnie perfumami i jest zrobiony cały, dosłownie już lepiej wyglądać i czuć się nie może, a kobiecie tyle nie wystarczy, aby była uznana za równie zadbaną. Stąd myślę, że wiele facetów się dziwi, jak to jej się nie chce o siebie zadbać, przecież to tylko chwila i już.
mineralko stara sprawa sprzed 1,5 roku.
201607040940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując