Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - praca w Inditex
Wątek: praca w Inditex
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-02-08, 10:06   #2
Marie Madeleine
Zadomowienie
 
Avatar Marie Madeleine
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Znów Polska!
Wiadomości: 1 279
Send a message via Skype™ to Marie Madeleine
Dot.: praca w Inditex

Cytat:
Napisane przez Nie_pytaj_ Pokaż wiadomość
Hej wszystkim wizażankom. Przeszukałam forum ale nie znalazłam nigdzie podobnego tematu. Dlatego postanowiłam taki założyć. W tym wątku piszemy wszystko o pracy w firmie Inditex niezależnie czy to Zara, Bershka, Stradivarious czy inne. Chciałabym aby w tym wątku wypowiadały się dziewczyny, które miały (bądź nadal mają) styczność z pracą w tej znanej firmie, obojętnie czy tam pracowały czy były tylko na rozmowach. Fajnie by było dowiedzieć się jak to wszystko wygląda od środka. Jak jest z godzinami pracy, szkoleniami, zarobkami, urlopami itp. Łączmy się
Uwielbialam tam prace, w zasadzie 85% rzeczy mi pasowalo, od bardzo dokladnego szkolenia - otwierana byla nowa galeria , wiec wszyscy nowi pracownicy musieli przez 1,5 miesiaca czasu nauczyc sie wiekszosci. Bardzoprzyjemna atmosfera. Na urodziny, swieta dostawalismy premie i raz dostalam takze wielki kosz z dobrej jakosci kawami, oraz slodkosciami. Placa zasadnicza byla ok, chociaz nie byly to wielkie kokosy , ale za to mielismy procent od utargu. I jesli bylo duzo pracy przez spory ruch zarobilismy bardzo duzo, a jesli malo pracy to mnie zarobisz bo mniej sie zmeczysz. Dla mnie bylo to fair. dosc szybko awansowalam i mialam awansowac drugi raz na kierownika, niestety rzycie prywatne spowodowalo, ze musialam wyjechac za granice i zakonczyc prace.
Ostatnio pracowalam w H&M i wytrzymalam tam tylko 3 miesiace to chyba swiadczy samo o sobie - nie polecam.
Marie Madeleine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując