Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Escentric Molecules
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-12-11, 12:28   #1
zuzalenkam
Raczkowanie
 
Avatar zuzalenkam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź/GB/Coventry
Wiadomości: 422

Escentric Molecules 01 - HELP


Wczoraj zakupilam 2x 1ml probki zapachu Molecule 01. Dzisiaj juz mi paczuszka przyszla. Pierwsze co zrobilam to przeczytalam karteczke od sprzedawcy:
"Zycze milego testowania", pomyslalam, "oby takie bylo" (akurat nie mam humoru dzisiaj)
Otiweram fiolke z zapachem................

.................

.................

.................

.................

.................

I PADLAM Z ZACHWYTU !!!
Ten zapach jest... nie wiem jak go opisac, jest wprost boski, jedyny, na kazdej osobie pasinie podobno inaczej, ale to jak pachnie na mojej skorze, to przeszlo moje najsmielsze oczekiwania

Nie potrafie go okreslic, nie jest to ani zapach kwiatowy, moze drzewny, korzenny, kadzidlowy... Jest to podobno czysta chemia, ktora w poloaczeniu ze skora dopiero nabiera zapachu.
Zapach jest zmyslowy, erotyczny, hipnotyzujacy, oszalamiajacy, uwodzicielski i dluuuugo moge jeszcze tak wymieniac. Jest niczym AFRODYZJAK !!!
Utrzymuje sie super dlugo, jest tajemniczy, raz znika, zeby po chwili pojawic sie z inna tonacja zapachu.

I teraz pojawia sie problem, bo ja mam tylko 2ml... A, ze zapach jest przecudny, to wyleje go na siebie w ciagu tygodnia...
A w perfumerii (tylko w warszawie, dlaczego tylko wwa ma wylacznosc na ten zapach?) kosztuje BAGATELA 440 zlotych

I tu pytanie do Was, czy wiecie gdzie mozna go kupic po nieco tanszych kosztach?
BLAGAM O POMOC, MUSZE GO MIEC !!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg molecule_01_bottle.jpg (11,5 KB, 31 załadowań)
zuzalenkam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując